Všetko o nákupe

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky si môžete prečítať v PDF formáte.

Ak Váš počítač neumožňuje prezeranie PDF, nainštalujte si zdarma PDF prehliadač tu.

Často  kladené otázky:

Ako môžem platiť za tovať?

Dobierka - platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru.

Aké sú náklady na doručenie a doba doručenia?

UPS kuriérska služba – 3,50 € balík do 15kg

  • UPS kuriérska služba prepravuje balíky do 24 hodín (odo dňa expedície tovaru v rámci SR a max. 3dni do ČR),
  • v deň doručenia služba UPS informuje ráno o doručení balíka formou SMS – v SMS nájdete číslo balíka,výšku platby za zásielku a číslo na kuriéra ktorý balík doručuje
  • je možný presun termínu dodania balíka, prípadne zmena miesta doručenia, po dohode s konkrétnym kuriérom – kontak je v doručenej SMS
  • kuriér je povinný pokúsiť sa 3x doručiť balík.

Nadrozmerný náklad – balík nad 15kg,tatami

  • cena za dopravu tatami je podrobne rozpísaná pri jednotlivých typoch tatami,o presnej cene za dopravu objednaného množstva pre istotu informujeme mailom
  • o presnej cene za dopravu iného nadrozmerného tovaru informujeme klienta osobitne
Čo ak tovar nesadne a chcem ho vymeniť?

V prípade, ak vám tovar, ktorý ste si objednali, nesadne (veľkosť, farba, strih), bez problémov vám ho vymeníme.

V takom prípade nám prosím zašlite tovar na adresu Budo Sport spol.s.r.o Južná trieda 48, 04001 Košice a napíšte nám, za aký tovar/veľkosť máme vymeniť.Neposielajte prosím tovar na dobierku.

Priložte sprievodný list(nemusí byť nič extra oficiálne – len nech je nám jasné čo máme spraviť), v ktorom uvediete, za aký tovar/veľkosť si želáte daný produkt vymeniť. V prípade, ak požadovaný tovar nebude skladom, budeme vás informovať V prípade, ak nový tovar bude vyššej hodnoty ako pôvodný, doplatíte rozdiel (formou dobierky). V prípade, ak nový tovar bude menšej hodnoty, vrátime vám cenový rozdiel do 14 dní.

Prepravné náklady tovaru na výmenu –  zákazník platí odoslanie k nám,my platíme odoslanie od nás k zákazníkovi.Výmenu zrealizujeme až po obdržaní pôvodne zaslaného.

Čo ak tovar nesadne a chcem ho vrátiť?

V prípade, ak si tovar želáte vrátiť bez udania dôvodu, môžete tak spraviť do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru . Pre odstúpenie od zmluvy môžete/nemusíte využiť formulár, ktorý nájdete na:

Postačuje zaslať tovar na adresu Budo Sport spol.s.r.o Južná trieda 48, 04001 Košice a do balíku dať nižšie uvedené údaje pre vrátenie peňazí..Neposielajte prosím tovar na dobierku. 
Peniaze vám vrátime do 14 dní odo dňa doručenia tovaru k nám.Prosíme uviesť číslo bankového účtu vo forme IBAN (pri platbe do ČR prosím uveďte aj SWIFT kód banky), na ktorý vám odošleme vrátenú platbu Pripomíname, že platbu Vám odošleme až po doručení vráteného tovaru.