Kontakt

BUDO SPORT s.r.o.
Južná trieda 48
040 01 Košice

Otváracia doba predajne:

Pondelok - Piatok:
10:00 - 18:00

Sobota:
10:00 - 13:00

Všetky tel.kontakty sú dostupné počas otváracej doby - ak náhodou nedvíhame máme klientov  v predajni a zavoláme hneď ako to bude možné.

0907 932 056 - info o objednávkach a tovare Po - Pia - 10 - 18

0905 844 520

tel/fax:
055 6251770

mail: budosport@nullbudosport.sk

TAKTO SA K NÁM DOSTANETE:

Smer od Prešova, Michaloviec:
Smer centrum, dostanete sa na križovatku Palackého a Jantárovej/ napravo McDonald a Krytá plaváreň, oproti Aupark/.Odbočíte vľavo na Jantárovu/prejdete 1700m/,vpravo pumpa Shell a na svetelnej križovatke - Jantárova a Južná trieda/vľavo predajňa Ryba / odbočíte do prava, pôjdete rovno 200m a na druhej odbočke doprava zájdete do areálu Frank biznis centra/ bývalá Stará pekáreň/ a rovno pred Vami bude naša predajňa.

Smer od Rožňavy:
1. Na kruhovom objazde na Moldavskej odbočíte vpravo na Alejovu /smer Carefour/ na najbližsej križovatke /vpravo Moris predajňa áut a odbočka na Carefour/odbočíte doľava a po Gemerskej zídete na križovatku Gemerská - Rastislavova/ na ľavo Stará nemocnica/ tam odbočíte do prava prejdete kúsok po Rastislavovej následne odbočíte do ľava /tiahly oblúk/ na Jantárovu. Na svetelnej križovatke Jantárova - Južná trieda,odbočíte do ľava a po 200m na druhej odbočke do prava zájdete do areálu Frank biznis centra/ bývalá Stará pekáreň/ a rovno pred Vami bude naša predajňa.

alebo:

2. Smer centrum,dostanete sa na križovatku Palackého a Jantárovej/ naľavo  Aupark/.Odbočíte vpravo na Jantárovu/prejdete 1700m/, vpravo pumpa Shell a na svetelnej križovatke Jantárova a Južná trieda/ vľavo predajňa Ryba /odbočíte do prava a po 200m na druhej odbočke doprava zájdete do areálu Frank biznis centra/ bývalá Stará pekáreň/ a rovno pred Vami bude naša predajňa.

 

Pozrieť BUDO SPORT / Jazdeckepotreby.sk na väčšej mape